نوبت دهی دکتر فخرالدین صدرالاسلامی فوق تخصص بیماریهای ریه

دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

فوق تخصص بیماریهای ریه
شماره نظام پزشکی : 29200
تجربه 14سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 19 فروردین
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر فخرالدین صدرالاسلامی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر فخرالدین صدرالاسلامی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر فخرالدین صدرالاسلامی چقدر است؟

  Item 1 of 10

  دربارۀ دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

  دکتر فخرالدین صدرالاسلامی فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فخرالدین صدرالاسلامی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 14 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29200 هستند. آدرس مطب دکتر فخرالدین صدرالاسلامی تهران - خیابان آذربایجان - بین کارون و آزادی - جنب داروخانه سهیل - پلاک 1030 است. شما میتوانید از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فخرالدین صدرالاسلامی 19 فروردین است. بیماران و مراجعین دکتر فخرالدین صدرالاسلامی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

  دکتر فخرالدین صدرالاسلامی دارای مدرک فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فخرالدین صدرالاسلامی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.