درمانکده
دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

185,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ اسفند ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

مطب تهران

تهران - خیابان آذربایجان - بین کارون و آزادی - جنب داروخانه سهیل - پلاک 1030

هنوز بیمارهای دکتر فخرالدین صدرالاسلامی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فخرالدین صدرالاسلامی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فخرالدین صدرالاسلامی چیست؟

دکتر فخرالدین صدرالاسلامی فوق تخصص بیماریهای ریه هستند.

زودترین نوبت دکتر فخرالدین صدرالاسلامی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فخرالدین صدرالاسلامی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فخرالدین صدرالاسلامی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فخرالدین صدرالاسلامی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فخرالدین صدرالاسلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فخرالدین صدرالاسلامی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

دکتر فخرالدین صدرالاسلامی فوق تخصص بیماریهای ریه به شماره نظام پزشکی 29200 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فخرالدین صدرالاسلامی: تهران - خیابان آذربایجان - بین کارون و آزادی - جنب داروخانه سهیل - پلاک 1030

تجربه دکتر فخرالدین صدرالاسلامی

دکتر فخرالدین صدرالاسلامی فوق تخصص بیماریهای ریه است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فخرالدین صدرالاسلامی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فخرالدین صدرالاسلامی فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر