درمانکده
دکتر ریحانه شعبانی

دکتر ریحانه شعبانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ریحانه شعبانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ریحانه شعبانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ریحانه شعبانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ریحانه شعبانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ریحانه شعبانی چیست؟

دکتر ریحانه شعبانی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر ریحانه شعبانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ریحانه شعبانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ریحانه شعبانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ریحانه شعبانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ریحانه شعبانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ریحانه شعبانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ریحانه شعبانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ریحانه شعبانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ریحانه شعبانی

دکتر ریحانه شعبانی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ریحانه شعبانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 124112 هستند. آدرس مطب دکتر ریحانه شعبانی تهران است. شما میتوانید از دکتر ریحانه شعبانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ریحانه شعبانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ریحانه شعبانی

دکتر ریحانه شعبانی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ریحانه شعبانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ریحانه شعبانی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر