دکتر مائده کتانباف نژاد

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر مائده کتانباف نژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مائده کتانباف نژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مائده کتانباف نژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مائده کتانباف نژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مائده کتانباف نژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مائده کتانباف نژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مائده کتانباف نژاد چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر مائده کتانباف نژاد

دکتر مائده کتانباف نژاد عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مائده کتانباف نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر مائده کتانباف نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر مائده کتانباف نژاد خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مائده کتانباف نژاد 17 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مائده کتانباف نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مائده کتانباف نژاد

دکتر مائده کتانباف نژاد دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مائده کتانباف نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مائده کتانباف نژاد عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.