نوبت دهی دکتر عارفه ریخته گرآذری  متخصص پوست و مو

دکتر عارفه ریخته گرآذری

متخصص پوست و مو
شماره نظام پزشکی : 132979
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر عارفه ریخته گرآذری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر عارفه ریخته گرآذری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر عارفه ریخته گرآذری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر عارفه ریخته گرآذری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر عارفه ریخته گرآذری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر عارفه ریخته گرآذری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر عارفه ریخته گرآذری چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر عارفه ریخته گرآذری

دکتر عارفه ریخته گرآذری متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عارفه ریخته گرآذری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 132979 هستند. آدرس مطب دکتر عارفه ریخته گرآذری تهران - اندرزگو - بلوار کاوه - سه راه کاوه - جنب رستوران هانی - ساختمان کیمیا - واحد 605 است. شما میتوانید از دکتر عارفه ریخته گرآذری خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عارفه ریخته گرآذری 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر عارفه ریخته گرآذری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عارفه ریخته گرآذری

دکتر عارفه ریخته گرآذری دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عارفه ریخته گرآذری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عارفه ریخته گرآذری متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.