درمانکده
دکتر عارفه ریخته گرآذری

دکتر عارفه ریخته گرآذری

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عارفه ریخته گرآذری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عارفه ریخته گرآذری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عارفه ریخته گرآذری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عارفه ریخته گرآذری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عارفه ریخته گرآذری چیست؟

دکتر عارفه ریخته گرآذری متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر عارفه ریخته گرآذری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عارفه ریخته گرآذری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عارفه ریخته گرآذری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عارفه ریخته گرآذری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عارفه ریخته گرآذری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عارفه ریخته گرآذری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عارفه ریخته گرآذری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عارفه ریخته گرآذری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر عارفه ریخته گرآذری

دکتر عارفه ریخته گرآذری متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 132979 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر عارفه ریخته گرآذری

دکتر عارفه ریخته گرآذری متخصص پوست و مو است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر عارفه ریخته گرآذری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر عارفه ریخته گرآذری متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر