درمانکده
دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی

دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی چیست؟

دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی

دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 92160 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی

دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر