دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی

متخصص بیماریهای قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی

دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی متخصص بیماریهای قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی تهران است. شما میتوانید از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی

دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لیدا سادات عمادیان رضوی متخصص بیماریهای قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.