درمانکده
دکتر سيدمحمدعلي سجادی

دکتر سيدمحمدعلي سجادی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سيدمحمدعلي سجادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سيدمحمدعلي سجادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سيدمحمدعلي سجادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سيدمحمدعلي سجادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سيدمحمدعلي سجادی چیست؟

دکتر سيدمحمدعلي سجادی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر سيدمحمدعلي سجادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سيدمحمدعلي سجادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سيدمحمدعلي سجادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سيدمحمدعلي سجادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سيدمحمدعلي سجادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سيدمحمدعلي سجادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سيدمحمدعلي سجادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سيدمحمدعلي سجادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سيدمحمدعلي سجادی

دکتر سيدمحمدعلي سجادی متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سيدمحمدعلي سجادی

دکتر سيدمحمدعلي سجادی متخصص داخلی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سيدمحمدعلي سجادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سيدمحمدعلي سجادی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر