نوبت دهی دکتر فریدون پورنصرخاکباز  متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر فریدون پورنصرخاکباز

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 29052
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر فریدون پورنصرخاکباز نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فریدون پورنصرخاکباز چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فریدون پورنصرخاکباز چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فریدون پورنصرخاکباز مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فریدون پورنصرخاکباز رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فریدون پورنصرخاکباز نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فریدون پورنصرخاکباز چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر فریدون پورنصرخاکباز

دکتر فریدون پورنصرخاکباز متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فریدون پورنصرخاکباز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 29052 هستند. آدرس مطب دکتر فریدون پورنصرخاکباز تهران - سعادت آباد - پایینتر از چهارراه سرو - بعد از پلیس دیپلماتیک - ابتدای 18 متری مطهری - پلاک 10 - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر فریدون پورنصرخاکباز خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فریدون پورنصرخاکباز 17 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فریدون پورنصرخاکباز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فریدون پورنصرخاکباز

دکتر فریدون پورنصرخاکباز دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فریدون پورنصرخاکباز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فریدون پورنصرخاکباز متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.