درمانکده
دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر پرگل نوروزی

مطب تهران

تهران - بلوار مرزداران - بعد از خیابان بهار - روبروی شیرینی فروشی ماه بانو - ساختمان ایمان - طبقه دوم شرقی

هنوز بیمارهای دکتر پرگل نوروزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پرگل نوروزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پرگل نوروزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پرگل نوروزی چیست؟

دکتر پرگل نوروزی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر پرگل نوروزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پرگل نوروزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پرگل نوروزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پرگل نوروزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پرگل نوروزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پرگل نوروزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پرگل نوروزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پرگل نوروزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی 123680 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر پرگل نوروزی: تهران - بلوار مرزداران - بعد از خیابان بهار - روبروی شیرینی فروشی ماه بانو - ساختمان ایمان - طبقه دوم شرقی

تجربه دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی متخصص قلب و عروق است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر پرگل نوروزی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر پرگل نوروزی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر