درمانکده
دکتر سید علی جمالیان

دکتر سید علی جمالیان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۹ مهر ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر سید علی جمالیان

مطب تهران

تهران - نیاوران - خیابان شهید باهنر - نرسیده به چهاراه مژده (نجابت جو) - جنب بانک سپه - پلاک 429 - طبقه سوم - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر سید علی جمالیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید علی جمالیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید علی جمالیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید علی جمالیان چیست؟

دکتر سید علی جمالیان فوق تخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر سید علی جمالیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید علی جمالیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید علی جمالیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید علی جمالیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید علی جمالیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید علی جمالیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید علی جمالیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید علی جمالیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید علی جمالیان

دکتر سید علی جمالیان فوق تخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید علی جمالیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 57930 هستند. آدرس مطب دکتر سید علی جمالیان تهران - نیاوران - خیابان شهید باهنر - نرسیده به چهاراه مژده (نجابت جو) - جنب بانک سپه - پلاک 429 - طبقه سوم - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر سید علی جمالیان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید علی جمالیان 19 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سید علی جمالیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید علی جمالیان

دکتر سید علی جمالیان دارای مدرک متخصص قلب و عروق و فوق تخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید علی جمالیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید علی جمالیان فوق تخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر