دکتر رویا صفارزاده کرمانی

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر رویا صفارزاده کرمانی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر رویا صفارزاده کرمانی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر رویا صفارزاده کرمانی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر رویا صفارزاده کرمانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر رویا صفارزاده کرمانی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر رویا صفارزاده کرمانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر رویا صفارزاده کرمانی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر رویا صفارزاده کرمانی

  دکتر رویا صفارزاده کرمانی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رویا صفارزاده کرمانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر رویا صفارزاده کرمانی تهران - میدان توحید - ابتدای ستارخان - کوثر۲ - ساختمان دلگشا - طبقه ۲ - واحد۱۲ است. شما میتوانید از دکتر رویا صفارزاده کرمانی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر رویا صفارزاده کرمانی 17 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر رویا صفارزاده کرمانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر رویا صفارزاده کرمانی

  دکتر رویا صفارزاده کرمانی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رویا صفارزاده کرمانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رویا صفارزاده کرمانی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.