درمانکده
دکتر مجید صبوری

دکتر مجید صبوری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 12:00
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر مجید صبوری

مطب زعفرانیه

زعفرانیه - میدان اعجازی - خیابان میرزایی - انتهای خیابان - مرکز توانبخشی عمل

مطب نظام آباد

نظام آباد - خیابان جانبازان غربی - مسیل باختر - پلاک 435 - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر مجید صبوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجید صبوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجید صبوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجید صبوری چیست؟

دکتر مجید صبوری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مجید صبوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجید صبوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجید صبوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجید صبوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجید صبوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجید صبوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجید صبوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید صبوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مجید صبوری

دکتر مجید صبوری عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مجید صبوری: زعفرانیه - میدان اعجازی - خیابان میرزایی - انتهای خیابان - مرکز توانبخشی عمل و نظام آباد - خیابان جانبازان غربی - مسیل باختر - پلاک 435 - طبقه اول

تجربه دکتر مجید صبوری

دکتر مجید صبوری عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مجید صبوری مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مجید صبوری عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر