دکتر صدیقه فلاح خوش قلب

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر صدیقه فلاح خوش قلب نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر صدیقه فلاح خوش قلب چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر صدیقه فلاح خوش قلب چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر صدیقه فلاح خوش قلب مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر صدیقه فلاح خوش قلب رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر صدیقه فلاح خوش قلب نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر صدیقه فلاح خوش قلب چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر صدیقه فلاح خوش قلب

دکتر صدیقه فلاح خوش قلب عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر صدیقه فلاح خوش قلب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر صدیقه فلاح خوش قلب تهران است. شما میتوانید از دکتر صدیقه فلاح خوش قلب خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر صدیقه فلاح خوش قلب 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر صدیقه فلاح خوش قلب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر صدیقه فلاح خوش قلب

دکتر صدیقه فلاح خوش قلب دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر صدیقه فلاح خوش قلب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر صدیقه فلاح خوش قلب عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.