درمانکده
دکتر پری نوش آذرکیوان

دکتر پری نوش آذرکیوان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

30,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر پری نوش آذرکیوان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پری نوش آذرکیوان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پری نوش آذرکیوان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پری نوش آذرکیوان چیست؟

دکتر پری نوش آذرکیوان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر پری نوش آذرکیوان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پری نوش آذرکیوان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پری نوش آذرکیوان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پری نوش آذرکیوان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پری نوش آذرکیوان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پری نوش آذرکیوان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پری نوش آذرکیوان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پری نوش آذرکیوان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر پری نوش آذرکیوان

دکتر پری نوش آذرکیوان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پری نوش آذرکیوان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر پری نوش آذرکیوان تهران است. شما میتوانید از دکتر پری نوش آذرکیوان خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر پری نوش آذرکیوان 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر پری نوش آذرکیوان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پری نوش آذرکیوان

دکتر پری نوش آذرکیوان دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پری نوش آذرکیوان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پری نوش آذرکیوان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر