درمانکده
دکتر نعیم نبیان

دکتر نعیم نبیان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر نعیم نبیان

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - خیابان هرمزان - خیابان پیروزان - تقاطع خیابان چهارم - انستیتو پرتوپزشکی نوین

هنوز بیمارهای دکتر نعیم نبیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نعیم نبیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نعیم نبیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نعیم نبیان چیست؟

دکتر نعیم نبیان متخصص رادیوتراپی هستند.

زودترین نوبت دکتر نعیم نبیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نعیم نبیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نعیم نبیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نعیم نبیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نعیم نبیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نعیم نبیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نعیم نبیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نعیم نبیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نعیم نبیان

دکتر نعیم نبیان متخصص رادیوتراپی به شماره نظام پزشکی 161600 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 7 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر نعیم نبیان: تهران - شهرک غرب - خیابان هرمزان - خیابان پیروزان - تقاطع خیابان چهارم - انستیتو پرتوپزشکی نوین

تجربه دکتر نعیم نبیان

دکتر نعیم نبیان متخصص رادیوتراپی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نعیم نبیان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نعیم نبیان متخصص رادیوتراپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر