درمانکده
دکتر فروغ زمان

دکتر فروغ زمان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:45
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر فروغ زمان

مطب تهران

تهران - خیابان ستارخان - خیابان شادمهر - نبش کوچه گل گلاب - پلاک 441 - واحد 1

هنوز بیمارهای دکتر فروغ زمان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فروغ زمان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فروغ زمان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فروغ زمان چیست؟

دکتر فروغ زمان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر فروغ زمان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فروغ زمان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فروغ زمان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فروغ زمان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فروغ زمان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فروغ زمان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فروغ زمان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروغ زمان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فروغ زمان

دکتر فروغ زمان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فروغ زمان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 31687 هستند. آدرس مطب دکتر فروغ زمان تهران - خیابان ستارخان - خیابان شادمهر - نبش کوچه گل گلاب - پلاک 441 - واحد 1 است. شما میتوانید از دکتر فروغ زمان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فروغ زمان 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فروغ زمان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فروغ زمان

دکتر فروغ زمان دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فروغ زمان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فروغ زمان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر