درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهدی سبطی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر مهدی سبطی

مطب رشت

رشت - خیابان نواب - کوچه آبان - ساختمان آرشان - طبقه چهارم

هنوز بیمارهای دکتر مهدی سبطی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهدی سبطی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهدی سبطی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهدی سبطی چیست؟

دکتر مهدی سبطی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر مهدی سبطی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهدی سبطی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهدی سبطی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهدی سبطی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی سبطی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهدی سبطی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهدی سبطی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی سبطی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهدی سبطی

دکتر مهدی سبطی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان گیلان با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مهدی سبطی: رشت - خیابان نواب - کوچه آبان - ساختمان آرشان - طبقه چهارم

تجربه دکتر مهدی سبطی

دکتر مهدی سبطی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهدی سبطی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهدی سبطی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر