درمانکده
دکتر عاطفه شریف

دکتر عاطفه شریف

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

105,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر عاطفه شریف

مطب تهران

تهران - بلوار کشاورز - ابتدای جمالزاده شمالی - بن بست سرو - پلاک 2 - واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر عاطفه شریف نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عاطفه شریف نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عاطفه شریف، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عاطفه شریف چیست؟

دکتر عاطفه شریف پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر عاطفه شریف چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عاطفه شریف را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عاطفه شریف مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عاطفه شریف در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عاطفه شریف رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عاطفه شریف مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عاطفه شریف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عاطفه شریف با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر عاطفه شریف

دکتر عاطفه شریف عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عاطفه شریف یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر عاطفه شریف تهران - بلوار کشاورز - ابتدای جمالزاده شمالی - بن بست سرو - پلاک 2 - واحد 2 است. شما میتوانید از دکتر عاطفه شریف خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر عاطفه شریف 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر عاطفه شریف جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عاطفه شریف

دکتر عاطفه شریف دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عاطفه شریف مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عاطفه شریف عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر