درمانکده
دکتر اکرم السادات مرد مومن

دکتر اکرم السادات مرد مومن

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر اکرم السادات مرد مومن نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اکرم السادات مرد مومن نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اکرم السادات مرد مومن، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اکرم السادات مرد مومن چیست؟

دکتر اکرم السادات مرد مومن پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر اکرم السادات مرد مومن چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اکرم السادات مرد مومن را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اکرم السادات مرد مومن مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اکرم السادات مرد مومن در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اکرم السادات مرد مومن رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اکرم السادات مرد مومن مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اکرم السادات مرد مومن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکرم السادات مرد مومن با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر اکرم السادات مرد مومن

دکتر اکرم السادات مرد مومن عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اکرم السادات مرد مومن یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر اکرم السادات مرد مومن تهران است. شما میتوانید از دکتر اکرم السادات مرد مومن خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر اکرم السادات مرد مومن 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر اکرم السادات مرد مومن جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اکرم السادات مرد مومن

دکتر اکرم السادات مرد مومن دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اکرم السادات مرد مومن مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اکرم السادات مرد مومن عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر