درمانکده
سید محمد هاشمی

سید محمد هاشمی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تصویری

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 12:00
آنلاین

آدرس مطب سید محمد هاشمی

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - جنب اداره بزرگ مودیان مالیاتی - روبروی بلوار درختی - پلاک ۹۴ - مرکز مشاوره و روانشناسی آوای درون

هنوز بیمارهای دکتر سید محمد هاشمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سید محمد هاشمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سید محمد هاشمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سید محمد هاشمی چیست؟

سید محمد هاشمی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت سید محمد هاشمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سید محمد هاشمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سید محمد هاشمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سید محمد هاشمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سید محمد هاشمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سید محمد هاشمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سید محمد هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت سید محمد هاشمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره سید محمد هاشمی

سید محمد هاشمی کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 40548 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب سید محمد هاشمی: تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - جنب اداره بزرگ مودیان مالیاتی - روبروی بلوار درختی - پلاک ۹۴ - مرکز مشاوره و روانشناسی آوای درون

تجربه سید محمد هاشمی

سید محمد هاشمی کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به سید محمد هاشمی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از سید محمد هاشمی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر