درمانکده
دکتر سید ابوذر صدوق

دکتر سید ابوذر صدوق

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 16:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 16:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر سید ابوذر صدوق نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید ابوذر صدوق نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید ابوذر صدوق، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید ابوذر صدوق چیست؟

دکتر سید ابوذر صدوق متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید ابوذر صدوق چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید ابوذر صدوق را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید ابوذر صدوق مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید ابوذر صدوق در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید ابوذر صدوق رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید ابوذر صدوق مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید ابوذر صدوق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید ابوذر صدوق با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید ابوذر صدوق

دکتر سید ابوذر صدوق متخصص داخلی به شماره نظام پزشکی 116606 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سید ابوذر صدوق

دکتر سید ابوذر صدوق متخصص داخلی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سید ابوذر صدوق مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سید ابوذر صدوق متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر