درمانکده
دکتر فرامرز مرزبان

دکتر فرامرز مرزبان

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرامرز مرزبان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرامرز مرزبان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرامرز مرزبان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرامرز مرزبان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرامرز مرزبان چیست؟

دکتر فرامرز مرزبان متخصص جراحی عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرامرز مرزبان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرامرز مرزبان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرامرز مرزبان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرامرز مرزبان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرامرز مرزبان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرامرز مرزبان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرامرز مرزبان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرامرز مرزبان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرامرز مرزبان

دکتر فرامرز مرزبان متخصص جراحی عمومی به شماره نظام پزشکی 66377 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر فرامرز مرزبان

دکتر فرامرز مرزبان متخصص جراحی عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فرامرز مرزبان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فرامرز مرزبان متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر