دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز

متخصص داخلی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز

دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز تهران است. شما میتوانید از دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز خدمات مشاوره متنی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز

دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ملیحه خانم میلانی تبریز متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.