درمانکده
دکتر احمدرضا رسولی نژاد

دکتر احمدرضا رسولی نژاد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

125,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر احمدرضا رسولی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمدرضا رسولی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمدرضا رسولی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمدرضا رسولی نژاد چیست؟

دکتر احمدرضا رسولی نژاد متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر احمدرضا رسولی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمدرضا رسولی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمدرضا رسولی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمدرضا رسولی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمدرضا رسولی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمدرضا رسولی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رسولی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رسولی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر احمدرضا رسولی نژاد

دکتر احمدرضا رسولی نژاد متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمدرضا رسولی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر احمدرضا رسولی نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر احمدرضا رسولی نژاد خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر احمدرضا رسولی نژاد 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر احمدرضا رسولی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمدرضا رسولی نژاد

دکتر احمدرضا رسولی نژاد دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمدرضا رسولی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمدرضا رسولی نژاد متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر