دکتر احمدرضا رسولی نژاد

متخصص کودکان
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر احمدرضا رسولی نژاد نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر احمدرضا رسولی نژاد چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر احمدرضا رسولی نژاد چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر احمدرضا رسولی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر احمدرضا رسولی نژاد رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر احمدرضا رسولی نژاد نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رسولی نژاد چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر احمدرضا رسولی نژاد

دکتر احمدرضا رسولی نژاد متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمدرضا رسولی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر احمدرضا رسولی نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر احمدرضا رسولی نژاد خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر احمدرضا رسولی نژاد 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر احمدرضا رسولی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمدرضا رسولی نژاد

دکتر احمدرضا رسولی نژاد دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمدرضا رسولی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمدرضا رسولی نژاد متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.