درمانکده
دکتر کرم ناییجی

دکتر کرم ناییجی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر کرم ناییجی

مطب تهران

تهران - ضلع شمال شرقی پل سید خندان - جنب بیمارستان رسالت - پلاک ۱۲۸۹

هنوز بیمارهای دکتر کرم ناییجی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر کرم ناییجی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر کرم ناییجی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر کرم ناییجی چیست؟

دکتر کرم ناییجی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر کرم ناییجی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر کرم ناییجی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر کرم ناییجی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر کرم ناییجی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر کرم ناییجی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر کرم ناییجی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر کرم ناییجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کرم ناییجی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر کرم ناییجی

دکتر کرم ناییجی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کرم ناییجی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر کرم ناییجی تهران - ضلع شمال شرقی پل سید خندان - جنب بیمارستان رسالت - پلاک ۱۲۸۹ است. شما میتوانید از دکتر کرم ناییجی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر کرم ناییجی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر کرم ناییجی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کرم ناییجی

دکتر کرم ناییجی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کرم ناییجی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کرم ناییجی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر