دکتر سید محمدصادق میردهقان

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید محمدصادق میردهقان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید محمدصادق میردهقان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید محمدصادق میردهقان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید محمدصادق میردهقان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید محمدصادق میردهقان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدصادق میردهقان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمدصادق میردهقان چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید محمدصادق میردهقان

دکتر سید محمدصادق میردهقان عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید محمدصادق میردهقان یکی از پزشکان یزد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سید محمدصادق میردهقان یزد - میدان نمار - درمانگاه ثامن است. شما میتوانید از دکتر سید محمدصادق میردهقان خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید محمدصادق میردهقان 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید محمدصادق میردهقان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید محمدصادق میردهقان

دکتر سید محمدصادق میردهقان دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید محمدصادق میردهقان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید محمدصادق میردهقان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.