فریبا هاکش زاده کلخوران

کارشناسی ارشد تغذیه
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 22 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر فریبا هاکش زاده کلخوران نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فریبا هاکش زاده کلخوران چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فریبا هاکش زاده کلخوران چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فریبا هاکش زاده کلخوران مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فریبا هاکش زاده کلخوران رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فریبا هاکش زاده کلخوران نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فریبا هاکش زاده کلخوران چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ فریبا هاکش زاده کلخوران

فریبا هاکش زاده کلخوران کارشناسی ارشد تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. فریبا هاکش زاده کلخوران یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب فریبا هاکش زاده کلخوران تهران است. شما میتوانید از فریبا هاکش زاده کلخوران خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت فریبا هاکش زاده کلخوران 22 خرداد است. بیماران و مراجعین فریبا هاکش زاده کلخوران جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فریبا هاکش زاده کلخوران

فریبا هاکش زاده کلخوران دارای مدرک کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فریبا هاکش زاده کلخوران مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فریبا هاکش زاده کلخوران کارشناسی ارشد تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.