درمانکده
دکتر سعیده ستوده‌ئیان

دکتر سعیده ستوده‌ئیان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

60,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 10:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر سعیده ستوده‌ئیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سعیده ستوده‌ئیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سعیده ستوده‌ئیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سعیده ستوده‌ئیان چیست؟

دکتر سعیده ستوده‌ئیان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سعیده ستوده‌ئیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سعیده ستوده‌ئیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سعیده ستوده‌ئیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سعیده ستوده‌ئیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سعیده ستوده‌ئیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سعیده ستوده‌ئیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سعیده ستوده‌ئیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعیده ستوده‌ئیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سعیده ستوده‌ئیان

دکتر سعیده ستوده‌ئیان عمومی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سعیده ستوده‌ئیان

دکتر سعیده ستوده‌ئیان عمومی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سعیده ستوده‌ئیان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سعیده ستوده‌ئیان عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر