نوبت دهی دکتر مهدیه موسوی ترشیزی  فوق تخصص روماتولوژی کودکان

دکتر مهدیه موسوی ترشیزی

فوق تخصص روماتولوژی کودکان
شماره نظام پزشکی : 99243
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر مهدیه موسوی ترشیزی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مهدیه موسوی ترشیزی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مهدیه موسوی ترشیزی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مهدیه موسوی ترشیزی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهدیه موسوی ترشیزی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مهدیه موسوی ترشیزی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مهدیه موسوی ترشیزی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر مهدیه موسوی ترشیزی

دکتر مهدیه موسوی ترشیزی فوق تخصص روماتولوژی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهدیه موسوی ترشیزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 99243 هستند. آدرس مطب دکتر مهدیه موسوی ترشیزی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهدیه موسوی ترشیزی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهدیه موسوی ترشیزی 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مهدیه موسوی ترشیزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهدیه موسوی ترشیزی

دکتر مهدیه موسوی ترشیزی دارای مدرک فوق تخصص روماتولوژی کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهدیه موسوی ترشیزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهدیه موسوی ترشیزی فوق تخصص روماتولوژی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.