درمانکده
مینا عبدی زناب

مینا عبدی زناب

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر مینا عبدی زناب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مینا عبدی زناب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مینا عبدی زناب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مینا عبدی زناب چیست؟

مینا عبدی زناب کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت مینا عبدی زناب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مینا عبدی زناب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مینا عبدی زناب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مینا عبدی زناب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مینا عبدی زناب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مینا عبدی زناب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مینا عبدی زناب چقدر است؟

هزینه ویزیت مینا عبدی زناب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مینا عبدی زناب

مینا عبدی زناب کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. مینا عبدی زناب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 26300 هستند. آدرس مطب مینا عبدی زناب تهران است. شما میتوانید از مینا عبدی زناب خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت مینا عبدی زناب 3 مهر است. بیماران و مراجعین مینا عبدی زناب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مینا عبدی زناب

مینا عبدی زناب دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مینا عبدی زناب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مینا عبدی زناب کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر