نوبت دهی دکتر حمید یاسائی مهرجردی   عمومی

دکتر حمید یاسائی مهرجردی

عمومی
شماره نظام پزشکی : 48540
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 21 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر حمید یاسائی مهرجردی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حمید یاسائی مهرجردی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حمید یاسائی مهرجردی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حمید یاسائی مهرجردی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حمید یاسائی مهرجردی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حمید یاسائی مهرجردی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حمید یاسائی مهرجردی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر حمید یاسائی مهرجردی

دکتر حمید یاسائی مهرجردی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمید یاسائی مهرجردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 48540 هستند. آدرس مطب دکتر حمید یاسائی مهرجردی تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به توانیر - نبش بلوار بخشندگان - ساختمان مدیکو پلاس - واحد 501 ( در این مطب خدمات فیبرو اسکن انجام می شود و مبلغ آن 760/000 تومان می باشد) است. شما میتوانید از دکتر حمید یاسائی مهرجردی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حمید یاسائی مهرجردی 21 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر حمید یاسائی مهرجردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمید یاسائی مهرجردی

دکتر حمید یاسائی مهرجردی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمید یاسائی مهرجردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمید یاسائی مهرجردی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.