درمانکده
دکتر حمید یاسائی مهرجردی

دکتر حمید یاسائی مهرجردی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ آذر ساعت 09:00
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر حمید یاسائی مهرجردی

مطب تهران

تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به توانیر - نبش بلوار بخشندگان - ساختمان مدیکو پلاس - واحد 501 ( در این مطب خدمات فیبرو اسکن انجام می شود و مبلغ آن 760/000 تومان می باشد)

هنوز بیمارهای دکتر حمید یاسائی مهرجردی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمید یاسائی مهرجردی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمید یاسائی مهرجردی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمید یاسائی مهرجردی چیست؟

دکتر حمید یاسائی مهرجردی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حمید یاسائی مهرجردی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمید یاسائی مهرجردی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمید یاسائی مهرجردی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمید یاسائی مهرجردی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمید یاسائی مهرجردی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمید یاسائی مهرجردی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمید یاسائی مهرجردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید یاسائی مهرجردی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمید یاسائی مهرجردی

دکتر حمید یاسائی مهرجردی عمومی به شماره نظام پزشکی 48540 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 5 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حمید یاسائی مهرجردی: تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به توانیر - نبش بلوار بخشندگان - ساختمان مدیکو پلاس - واحد 501 ( در این مطب خدمات فیبرو اسکن انجام می شود و مبلغ آن 760/000 تومان می باشد)

تجربه دکتر حمید یاسائی مهرجردی

دکتر حمید یاسائی مهرجردی عمومی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حمید یاسائی مهرجردی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حمید یاسائی مهرجردی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر