دکتر مهدی فرض مهدی

دکتر مهدی فرض مهدی

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر مهدی فرض مهدی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهدی فرض مهدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر مهدی فرض مهدی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر مهدی فرض مهدی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر مهدی فرض مهدی چیست؟

دکتر مهدی فرض مهدی متخصص فوق تخصص بیماریهای ریه است. بیماران بسیاری برای درمان آپنه به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر مهدی فرض مهدی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر مهدی فرض مهدی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر مهدی فرض مهدی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر مهدی فرض مهدی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر مهدی فرض مهدی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مهدی فرض مهدی

دکتر مهدی فرض مهدی فوق تخصص بیماریهای ریه به شماره نظام پزشکی 71713 یکی از پزشکان تهران با بیش از 25 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های آپنه به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر مهدی فرض مهدی استفاده کنید.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر مهدی فرض مهدی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط