درمانکده
دکتر صدیقه یوسف زادگان

دکتر صدیقه یوسف زادگان

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ آذر ساعت 13:00
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب دکتر صدیقه یوسف زادگان

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - خیابان دادمان - جنب بیمارستان آتیه - ساختمان پزشکان آتیه - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر صدیقه یوسف زادگان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر صدیقه یوسف زادگان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر صدیقه یوسف زادگان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر صدیقه یوسف زادگان چیست؟

دکتر صدیقه یوسف زادگان فوق تخصص ریه کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر صدیقه یوسف زادگان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر صدیقه یوسف زادگان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر صدیقه یوسف زادگان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر صدیقه یوسف زادگان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر صدیقه یوسف زادگان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر صدیقه یوسف زادگان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر صدیقه یوسف زادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صدیقه یوسف زادگان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر صدیقه یوسف زادگان

دکتر صدیقه یوسف زادگان فوق تخصص ریه کودکان به شماره نظام پزشکی 123403 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 13 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر صدیقه یوسف زادگان: تهران - شهرک غرب - خیابان دادمان - جنب بیمارستان آتیه - ساختمان پزشکان آتیه - طبقه دوم

تجربه دکتر صدیقه یوسف زادگان

دکتر صدیقه یوسف زادگان فوق تخصص ریه کودکان و متخصص کودکان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر صدیقه یوسف زادگان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر صدیقه یوسف زادگان فوق تخصص ریه کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر