درمانکده
دکتر آتوسا مصطفوی

دکتر آتوسا مصطفوی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آتوسا مصطفوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آتوسا مصطفوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آتوسا مصطفوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آتوسا مصطفوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آتوسا مصطفوی چیست؟

دکتر آتوسا مصطفوی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی هستند.

زودترین نوبت دکتر آتوسا مصطفوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آتوسا مصطفوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آتوسا مصطفوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آتوسا مصطفوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آتوسا مصطفوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آتوسا مصطفوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آتوسا مصطفوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آتوسا مصطفوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آتوسا مصطفوی

دکتر آتوسا مصطفوی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آتوسا مصطفوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 80693 هستند. آدرس مطب دکتر آتوسا مصطفوی تهران است. شما میتوانید از دکتر آتوسا مصطفوی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آتوسا مصطفوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آتوسا مصطفوی

دکتر آتوسا مصطفوی دارای مدرک فلوشیپ اکوکاردیوگرافی و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آتوسا مصطفوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آتوسا مصطفوی فلوشیپ اکوکاردیوگرافی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر