نوبت دهی دکتر فرشته حقیقت قهفرخی  متخصص زنان

دکتر فرشته حقیقت قهفرخی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 52994
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 8 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر فرشته حقیقت قهفرخی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فرشته حقیقت قهفرخی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فرشته حقیقت قهفرخی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فرشته حقیقت قهفرخی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فرشته حقیقت قهفرخی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فرشته حقیقت قهفرخی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فرشته حقیقت قهفرخی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر فرشته حقیقت قهفرخی

دکتر فرشته حقیقت قهفرخی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرشته حقیقت قهفرخی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 52994 هستند. آدرس مطب دکتر فرشته حقیقت قهفرخی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرشته حقیقت قهفرخی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرشته حقیقت قهفرخی 8 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فرشته حقیقت قهفرخی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرشته حقیقت قهفرخی

دکتر فرشته حقیقت قهفرخی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرشته حقیقت قهفرخی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرشته حقیقت قهفرخی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.