درمانکده
دکتر شهرزاد هندی

دکتر شهرزاد هندی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر شهرزاد هندی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شهرزاد هندی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شهرزاد هندی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شهرزاد هندی چیست؟

دکتر شهرزاد هندی متخصص داخلی هستند.

زودترین نوبت دکتر شهرزاد هندی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شهرزاد هندی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شهرزاد هندی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شهرزاد هندی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شهرزاد هندی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شهرزاد هندی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد هندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد هندی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شهرزاد هندی

دکتر شهرزاد هندی متخصص داخلی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شهرزاد هندی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 140158 هستند. آدرس مطب دکتر شهرزاد هندی تهران است. شما میتوانید از دکتر شهرزاد هندی خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر شهرزاد هندی 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر شهرزاد هندی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شهرزاد هندی

دکتر شهرزاد هندی دارای مدرک متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شهرزاد هندی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شهرزاد هندی متخصص داخلی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر