درمانکده
دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی

دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی چیست؟

دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی

دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 81630 هستند. آدرس مطب دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی تهران است. شما میتوانید از دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی

دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رامین ملبوس باف اصفهانی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر