درمانکده
دکتر سید مانی مهدوی

دکتر سید مانی مهدوی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید مانی مهدوی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید مانی مهدوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید مانی مهدوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید مانی مهدوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید مانی مهدوی چیست؟

دکتر سید مانی مهدوی فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند.

زودترین نوبت دکتر سید مانی مهدوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید مانی مهدوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید مانی مهدوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید مانی مهدوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید مانی مهدوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید مانی مهدوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید مانی مهدوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مانی مهدوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سید مانی مهدوی

دکتر سید مانی مهدوی فلوشیپ جراحی ستون فقرات از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید مانی مهدوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 92634 هستند. آدرس مطب دکتر سید مانی مهدوی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید مانی مهدوی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید مانی مهدوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید مانی مهدوی

دکتر سید مانی مهدوی دارای مدرک فلوشیپ جراحی ستون فقرات و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید مانی مهدوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید مانی مهدوی فلوشیپ جراحی ستون فقرات به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر