درمانکده
دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی

دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی چیست؟

دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی

دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 167849 هستند. آدرس مطب دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی

دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید مجتبی میرزاده گودرزی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر