درمانکده
دکتر امید رفیع زاده

دکتر امید رفیع زاده

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

140,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر امید رفیع زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امید رفیع زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امید رفیع زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امید رفیع زاده چیست؟

دکتر امید رفیع زاده فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی هستند.

زودترین نوبت دکتر امید رفیع زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امید رفیع زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امید رفیع زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امید رفیع زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امید رفیع زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امید رفیع زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امید رفیع زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امید رفیع زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امید رفیع زاده

دکتر امید رفیع زاده فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امید رفیع زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 103129 هستند. آدرس مطب دکتر امید رفیع زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر امید رفیع زاده خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امید رفیع زاده 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر امید رفیع زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امید رفیع زاده

دکتر امید رفیع زاده دارای مدرک فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امید رفیع زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امید رفیع زاده فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر