درمانکده
دکتر سمانه زند

دکتر سمانه زند

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

175,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ مهر ساعت 18:00

آدرس مطب دکتر سمانه زند

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - جنب حسینیه ارشاد - بن بست ارشاد - پلاک 1 - ساختمان پزشکان برگزیده - طبقه همکف - واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر سمانه زند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمانه زند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمانه زند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمانه زند چیست؟

دکتر سمانه زند متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر سمانه زند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمانه زند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمانه زند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمانه زند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمانه زند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمانه زند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمانه زند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمانه زند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سمانه زند

دکتر سمانه زند متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سمانه زند یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 133262 هستند. آدرس مطب دکتر سمانه زند تهران - خیابان شریعتی - جنب حسینیه ارشاد - بن بست ارشاد - پلاک 1 - ساختمان پزشکان برگزیده - طبقه همکف - واحد 5 است. شما میتوانید از دکتر سمانه زند خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سمانه زند 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر سمانه زند جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سمانه زند

دکتر سمانه زند دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سمانه زند مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سمانه زند متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر