درمانکده
دکتر شبنم خنیفر

دکتر شبنم خنیفر

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 09:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر شبنم خنیفر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شبنم خنیفر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شبنم خنیفر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شبنم خنیفر چیست؟

دکتر شبنم خنیفر متخصص کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر شبنم خنیفر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شبنم خنیفر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شبنم خنیفر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شبنم خنیفر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شبنم خنیفر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شبنم خنیفر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شبنم خنیفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شبنم خنیفر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شبنم خنیفر

دکتر شبنم خنیفر متخصص کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شبنم خنیفر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 157006 هستند. آدرس مطب دکتر شبنم خنیفر تهران است. شما میتوانید از دکتر شبنم خنیفر خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر شبنم خنیفر 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر شبنم خنیفر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شبنم خنیفر

دکتر شبنم خنیفر دارای مدرک متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شبنم خنیفر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شبنم خنیفر متخصص کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر