درمانکده
دکتر لیلا اسدپور

دکتر لیلا اسدپور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر لیلا اسدپور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر لیلا اسدپور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لیلا اسدپور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لیلا اسدپور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لیلا اسدپور چیست؟

دکتر لیلا اسدپور متخصص جراحی سر و گردن هستند.

زودترین نوبت دکتر لیلا اسدپور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لیلا اسدپور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لیلا اسدپور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لیلا اسدپور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لیلا اسدپور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لیلا اسدپور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لیلا اسدپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا اسدپور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر لیلا اسدپور

دکتر لیلا اسدپور متخصص جراحی سر و گردن از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لیلا اسدپور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 146391 هستند. آدرس مطب دکتر لیلا اسدپور تهران است. شما میتوانید از دکتر لیلا اسدپور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر لیلا اسدپور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لیلا اسدپور

دکتر لیلا اسدپور دارای مدرک متخصص جراحی سر و گردن هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لیلا اسدپور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لیلا اسدپور متخصص جراحی سر و گردن به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر