درمانکده
صمد محمدی خشوئی

صمد محمدی خشوئی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

200,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر صمد محمدی خشوئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از صمد محمدی خشوئی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی صمد محمدی خشوئی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص صمد محمدی خشوئی چیست؟

صمد محمدی خشوئی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت صمد محمدی خشوئی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت صمد محمدی خشوئی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از صمد محمدی خشوئی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین صمد محمدی خشوئی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از صمد محمدی خشوئی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به صمد محمدی خشوئی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت صمد محمدی خشوئی چقدر است؟

هزینه ویزیت صمد محمدی خشوئی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره صمد محمدی خشوئی

صمد محمدی خشوئی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. صمد محمدی خشوئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 48933 هستند. آدرس مطب صمد محمدی خشوئی تهران است. شما میتوانید از صمد محمدی خشوئی خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت صمد محمدی خشوئی 10 مهر است. بیماران و مراجعین صمد محمدی خشوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه صمد محمدی خشوئی

صمد محمدی خشوئی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به صمد محمدی خشوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از صمد محمدی خشوئی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر