درمانکده
دکتر ابوالفتح علیزاده دیز

دکتر ابوالفتح علیزاده دیز

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ابوالفتح علیزاده دیز به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ابوالفتح علیزاده دیز نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ابوالفتح علیزاده دیز نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ابوالفتح علیزاده دیز، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ابوالفتح علیزاده دیز چیست؟

دکتر ابوالفتح علیزاده دیز فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر هستند.

زودترین نوبت دکتر ابوالفتح علیزاده دیز چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ابوالفتح علیزاده دیز را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ابوالفتح علیزاده دیز مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ابوالفتح علیزاده دیز در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ابوالفتح علیزاده دیز رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ابوالفتح علیزاده دیز مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ابوالفتح علیزاده دیز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفتح علیزاده دیز با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ابوالفتح علیزاده دیز

دکتر ابوالفتح علیزاده دیز فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالفتح علیزاده دیز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 71850 هستند. آدرس مطب دکتر ابوالفتح علیزاده دیز تهران است. شما میتوانید از دکتر ابوالفتح علیزاده دیز خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابوالفتح علیزاده دیز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالفتح علیزاده دیز

دکتر ابوالفتح علیزاده دیز دارای مدرک فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر و متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابوالفتح علیزاده دیز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالفتح علیزاده دیز فلوشیپ اینترونشنال الکتروفیزیولوژی و پیس میکر به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر