درمانکده
دکتر افسانه صادق زاده بازرگان

دکتر افسانه صادق زاده بازرگان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر افسانه صادق زاده بازرگان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر افسانه صادق زاده بازرگان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر افسانه صادق زاده بازرگان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر افسانه صادق زاده بازرگان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر افسانه صادق زاده بازرگان چیست؟

دکتر افسانه صادق زاده بازرگان متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر افسانه صادق زاده بازرگان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر افسانه صادق زاده بازرگان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر افسانه صادق زاده بازرگان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر افسانه صادق زاده بازرگان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر افسانه صادق زاده بازرگان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر افسانه صادق زاده بازرگان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر افسانه صادق زاده بازرگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افسانه صادق زاده بازرگان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر افسانه صادق زاده بازرگان

دکتر افسانه صادق زاده بازرگان متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر افسانه صادق زاده بازرگان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 136023 هستند. آدرس مطب دکتر افسانه صادق زاده بازرگان تهران است. شما میتوانید از دکتر افسانه صادق زاده بازرگان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر افسانه صادق زاده بازرگان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر افسانه صادق زاده بازرگان

دکتر افسانه صادق زاده بازرگان دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر افسانه صادق زاده بازرگان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر افسانه صادق زاده بازرگان متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط