درمانکده
اعظم علیمردانی

اعظم علیمردانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اعظم علیمردانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اعظم علیمردانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از اعظم علیمردانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی اعظم علیمردانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص اعظم علیمردانی چیست؟

اعظم علیمردانی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت اعظم علیمردانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت اعظم علیمردانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از اعظم علیمردانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین اعظم علیمردانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از اعظم علیمردانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به اعظم علیمردانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت اعظم علیمردانی چقدر است؟

هزینه ویزیت اعظم علیمردانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره اعظم علیمردانی

اعظم علیمردانی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی از پزشکان درمانکده‌اند. اعظم علیمردانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب اعظم علیمردانی تهران است. شما میتوانید از اعظم علیمردانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین اعظم علیمردانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه اعظم علیمردانی

اعظم علیمردانی دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و کارشناس روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به اعظم علیمردانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از اعظم علیمردانی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر