درمانکده
دکتر بهار شاکریان چالشتری

دکتر بهار شاکریان چالشتری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهار شاکریان چالشتری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهار شاکریان چالشتری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهار شاکریان چالشتری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهار شاکریان چالشتری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهار شاکریان چالشتری چیست؟

دکتر بهار شاکریان چالشتری فلوشیپ ناباروری هستند.

زودترین نوبت دکتر بهار شاکریان چالشتری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهار شاکریان چالشتری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهار شاکریان چالشتری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهار شاکریان چالشتری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهار شاکریان چالشتری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهار شاکریان چالشتری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهار شاکریان چالشتری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهار شاکریان چالشتری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهار شاکریان چالشتری

دکتر بهار شاکریان چالشتری فلوشیپ ناباروری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهار شاکریان چالشتری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 52696 هستند. آدرس مطب دکتر بهار شاکریان چالشتری تهران است. شما میتوانید از دکتر بهار شاکریان چالشتری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بهار شاکریان چالشتری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهار شاکریان چالشتری

دکتر بهار شاکریان چالشتری دارای مدرک فلوشیپ ناباروری و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهار شاکریان چالشتری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهار شاکریان چالشتری فلوشیپ ناباروری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر