درمانکده
دکتر سیدجلیل نقیب

دکتر سیدجلیل نقیب

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدجلیل نقیب به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدجلیل نقیب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدجلیل نقیب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدجلیل نقیب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدجلیل نقیب چیست؟

دکتر سیدجلیل نقیب فلوشیپ شبکیه هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدجلیل نقیب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدجلیل نقیب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدجلیل نقیب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدجلیل نقیب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدجلیل نقیب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدجلیل نقیب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدجلیل نقیب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدجلیل نقیب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدجلیل نقیب

دکتر سیدجلیل نقیب فلوشیپ شبکیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدجلیل نقیب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33142 هستند. آدرس مطب دکتر سیدجلیل نقیب تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدجلیل نقیب خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدجلیل نقیب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدجلیل نقیب

دکتر سیدجلیل نقیب دارای مدرک فلوشیپ شبکیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدجلیل نقیب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدجلیل نقیب فلوشیپ شبکیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر