درمانکده
دکتر سیدداود موسوی بفروئی

دکتر سیدداود موسوی بفروئی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدداود موسوی بفروئی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدداود موسوی بفروئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدداود موسوی بفروئی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدداود موسوی بفروئی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدداود موسوی بفروئی چیست؟

دکتر سیدداود موسوی بفروئی دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدداود موسوی بفروئی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدداود موسوی بفروئی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدداود موسوی بفروئی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدداود موسوی بفروئی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدداود موسوی بفروئی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدداود موسوی بفروئی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدداود موسوی بفروئی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدداود موسوی بفروئی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدداود موسوی بفروئی

دکتر سیدداود موسوی بفروئی دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدداود موسوی بفروئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 127481 هستند. آدرس مطب دکتر سیدداود موسوی بفروئی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدداود موسوی بفروئی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدداود موسوی بفروئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدداود موسوی بفروئی

دکتر سیدداود موسوی بفروئی دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدداود موسوی بفروئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدداود موسوی بفروئی دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر