درمانکده
دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید چیست؟

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید فلوشیپ ناباروری هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید فلوشیپ ناباروری از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 117355 هستند. آدرس مطب دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید دارای مدرک فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید فلوشیپ ناباروری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر